Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Inhalt

Księga Gości

Jest już 55 wpisów w księdze gości.
Stron: « 1 2 3 4 5 6 »

Nazwa|imięWpis
Anna
Skąd Gdynia
Dodany: czw, 22 sty 2009, 12:56:47
Basiu, dumna jestem, ze mam taka kolezanke...zadalas sobie duzo trudu ale warto bylo, moze inni, z tak wielkich rodzin, pojda Twoim sladem. Ania Cisielczyk, artysta plastyk
zyraffa2@gazeta.pl
Leszek
Skąd Warszawa
Dodany: sob, 20 gru 2008, 11:05:51
Pozdrawiam serdecznie
lesulimierski@wp.eu
KrzysztofDodany: czw, 18 gru 2008, 16:11:18
Ludwik de Laveaux
kjp19@wp.pl
Andrzej Wesołowski
Skąd Łomianki
Dodany: nie, 24 sie 2008, 11:22:09
Szanowne Panie, 
gratuluję b.ciekawej strony, na której znalazłem fragmenty niezwykle cennego z punktu historii Września dziennika Dziadka Pań - Stanisława Thuna, postaci którą bardzo cenię. 
W 2006 r. będąc jeszcze dyrektorem CBW w Warszawie wydałem zbiór wspomnień i dokumentów o obronie Grochowa w 1939 r., wspominając zasługi Dziadka. Chętnie prześlę egzemplarz. W przyszłym roku zamierzam przygotować, jako wydawnictwo CAW, w którym jestem wicedyrektorem ds. naukowych pełny zbiór zachowanych dokumentów, przechowanych przez okres okupacji i po wojnie w b.złym stanie przekazanych do naszego archiwum. Liczę na pomoc i współpracę oraz zgodę na udostępnienie i publikację całości zapisków Dziadka, o którym bardzo pochlebnie wspominają Jego ówcześni dowódcy pułkownicy Rostworowski i Sosabowski (późniejsi generałowie). Pozdrawiam  
dr Andrzej Wesołowski
awesolowski2@o2.pl
Barbara
Skąd z Krakowa
Dodany: sob, 12 kwi 2008, 01:20:10
Europa, Europa - w Krakowie nie trudno o różnorodność genów. Jedna z moich prababek po kądzieli to również Bawarka urodzona w Passau. Nosiła nazwisko Capf. Mam piękne pamiętniki jej córki, a mojej cioci babci Idy Majkowskiej z domu Cieślińskiej, która barwnie opisuje życie we Lwowie i Przemyślu oraz walkę o niezależność od Prusaków Bawarczyków.
bkm@wp.plhttp://bkm.bloog.pl
Krzysztof
Skąd Berlin - Szczecin
Dodany: sob, 1 mar 2008, 20:26:38
Piszę właśnie wielka powieść historyczną o Siedmiogrodzie XI wieku. Występują w niej także Szlachetni Bawarczycy. 
Więc pozdrawiają Szlachetnych von Thun.
kjagielski@post.plhttp://www.jagielski.com.pl???
Barbara Kozubek-Marc
Skąd z Krakowa
Dodany: pon, 24 wrz 2007, 23:16:21
Szukałam w internecie nazwiska mojej bratowej i trafiłam na Antoniego Kozubka męża Ireny de Thun. Antoni Kozubek to bardzo bliski kuzyn mojego ojca. Ich ojcowie byli braćmi. Bardzo lubieliśmy ich obydwoje. Ciocia Irena była zawsze oczekiwanym gościem w Krakowie. Urocza, dystyngowana i bardzo pracowita i mądra osoba. Jak dobrze, że istnieją takie strony w internecie. Jestem pełna podziwu dla ogromu wykonanej pracy. Pozdrawiam serdecznie BKM
bkm@wp.plhttp://www.bkm.bloog.pl
matek
Skąd Francja
Dodany: wto, 3 kwi 2007, 14:54:15
Witam, 
 
To bardzo dobra strona! 
 
W artykule \"MOJA PRABABKA - WŁADYSŁAWA ZALESKA\" nawet mowic o mojej rodzinie, Boguszewiczowie, ktorzy odkupili majatek Bozejewiczki na poczatek XX wieku. Mam duzo zdjec Bozejewiczek z tego okresu, nich pani mi napisze maila jesli jest zainteresowana.  
 
Pozdrawiam
matthieu_rubio@yahoo.fr
Rafał
Skąd z Bielska-Białej
Dodany: sob, 10 lut 2007, 23:13:47
Droga Basiu! 
Strona wspaniała!!! Często na nią zaglądam. Drzewo genealogiczne von Thun imponujące. Nie wiele znam stron www równie wspaniałych. 
Rafał Bogusławski :)
boguslawscy@rzeczoznawcy.bielsko.plhttp://www.uni-bel.elblag.com.pl/boguslawscy/inform.htm
Stefan
Skąd Pomorze
Dodany: nie, 14 sty 2007, 19:26:20
Bardzo dobra strona.  
Zaproszenie do współpracy Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie rody, rodziny i osoby o nazwisku Czapiewski. Zamierzamy stworzyć Internetowy Łącznik Informacyjny Czapiewskich. Naszym celem jest integracja związana ze zbieraniem informacji o wszystkich Czapiewskich bez względu na pochodzenie społeczne i powiązania rodzinne. Prosimy o dostarczenie na naszą stronę w miarę możliwości, krótkich historii rodzin, genealogii, biogramów przodków Odwiedź nasz sentymentalno - wirualny album . 
 
English 
 
All Czapiewski`s are invited to become members of Czapiewski Family Research Institute and contribute to the reconstruction of our family history our aim is to research and reconstruct the history of Czapiewski family create a database with information, documents and pictures related to Czapiewski family establish family ties with all the members of the Czapiewski family throughout the world. 
bcc1@wp.plhttp://www.calimero.aplus.pl/czapiewscy/galeria/
Autor: AkoBook V3.42 || Polska adaptacja: www.joomlademo.pl